KURUMSAL KİMLİK

KURUMSAL KİMLİK

İnternet dünyasında bir web sitesi açacaksınız ve bunu tanıtım için kullanacaksınız ilk önce yapmanız gereken şey logo belirlemek, ikinci olarak ise kurumsal kimlik tasarlamaktır. Logo sizin görsel kimliğinizi oluşturacak olan bir parçadır.
Bunun için sade ve şirketinizi yansıtan bir logo seçmeniz önemlidir. Logo kurumsal kimlik oluşturmanın ilk adımlarından biri sayılabilir. Kurumsal kimlik parçalarından diğerleri arasında antetli kağıt, cd kapağı, kartvizit gibi parçalar bulunur.
Bu parçalar ile çok iyi bir tanıtım oluşturabilirsiniz. Web sitesi kurmanız da kurumsal kimlik için gereken son parçadır. Logo ve kurumsal kimlik oluşturmak için uzman bir ekipten yardım almanız gerekir. Bu tasarımları yapan ve çok profesyonel çalışan firmalar günümüzde mevcuttur.

Logo ve kurumsal kimlik tasarlayan bu firmalar teknolojiye uygun işler yapmalıdırlar. Sizin de seçeceğiniz firmanın modern olması gerekir. Bu şekilde günümüz insanlarına daha çok ulaşma ve onlara hitap etme şansınız yükselir.


Kurumsal Kimlik Oluşturma;


Günümüzde birçok köklü firma kendilerini geliştirerek internette de var olmaya çalışırlar. Özellikle alışveriş yapma ve e ticaret özelliği olan siteler çok fazla tercih edilir ve firmalar bu özellikleri bulundurmaya çalışırlar. Artık sanal kimlik oluşturmak çok önemli bir husustur.


Bu şekilde evrensel mertebeye ulaşmış bir firma olabilirsiniz. Kurumsal kimlik oluştururken dikkat edeceğiniz şeylerin başında sadelik gelmelidir. Sadelik, az renklerden oluşur ve kaliteli bir imaj hazırlar sizin için. Diğer dikkat edilecek şeylerden biri ise kurumsal kimliğin o kurumu çok iyi yansıtmasıdır. Bu şekilde içerik ve tasarım uyumsuzluğu sizin imajınızı zedeleyecektir. Logo tasarlamak da sanal kimliğin bir parçasıdır.


Logo ve kurumsal kimlik birbiri ile bağlantılı şeylerdir. Logo olmadan kurumsal kimlik oluşturamazsınız. Logo kısaca, firmanızın ya da kurumunuzun adınızın küçük olarak dizayn edilmiş şeklidir. Logolar genelde çok küçük olur.


Kurumun ya da markanın baş harflerini küçük şekillerle ya da küçük bir resimle tamamlayarak siz de bir logo tasarlayabilirsiniz. Bu şekilde logo ve diğer kurumsal kimlik parçaları ile güçlü bir imaj hazırlayarak sanal dünyada güçlü bir biçimde yer edinebilirsiniz.

KURUMSAL KİMLİK İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ